Strona główna Zaloguj O firmie Kontakt ABC Budowania Planowanie i użytkowanie Biblioteka wiedzy Usługi w budownictwie ibud EKO Wyceny Kupię Sprzedam Nieruchomości Projekty
Zaprawy do klinkieru
INNE PRODUKTY TEGO PRODUCENTA
ROZWIĄZANIE EKONOMICZNE Cena: od 19,68 zł brutto 25 kg
Propozycja:

Baumit Klinkier S

Zalety:
  • Fabrycznie przygotowana, sucha zaprawa do murowania na pełną spoinę z cegieł klinkierowych o niskiej nasiąkliwości do 6%, z jednoczesnym fugowaniem.
  • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.
  • Barwiona w masie i dostępna w siedmiu kolorach: jasnoszara, szara, ciemnoszara, antracyt, beż, brąz, czarna.
  • Specjalna, wysokowytrzymała, cementowa zaprawa do klinkieru Baumit Klinker S w postaci suchej mieszanki, gotowej do użycia po wymieszaniu z wodą.
  • O odpowiednio dobranym składzie i z dodatkiem składników poprawiających własności użytkowe, zawierająca dodatki, które w znaczny sposób zmniejszają niebezpieczeństwo powstawania wykwitów wapiennych i przebarwień na murach z cegły klinkierowej.
ROZWIĄZANIE IDEALNE Cena: od 19,68 zł brutto 25 kg
Propozycja:

Baumit Klinkier S WN16

Zalety:

Zaprawa murarska do klinkieru o wysokiej nasiąkliwości (do 16%).

Mieszanka dostępna jest w kolorach: jasnoszara, szara, ciemnoszara, antracyt, beż, brąz, czarna.

INSTRUKCJA MONTAŻU

Zaprawa murarska Baumit  może być wymieszana za pomocą mieszarki ręcznej, betoniarki wolnospadowej lub mieszarki przepływowej.

W przypadku mieszania w betoniarce wolnospadowej lub w betoniarce o obiegu wymuszonym dodaje się najpierw wodę (ok.4,5 l na worek 25 kg), a następnie wsypuje do betoniarki suchą zaprawę (czas mieszania ok. 2-3 minut).

Mieszać zawsze całą zawartość worka. W mieszarce przepływowej podawanie wody i ustalanie odpowiedniej konsystencji jest sterowane automatycznie.

PARAMETRY TECHNICZNE

Produkt przeznaczony do wykonywania muru licowego zewnętrznego i wewnętrznego z cegieł o kształtach
klinkierowych.

W trakcie procesu schnięcia i twardnienia niezbędne jest przykrycie muru w celu zabezpieczenia go przed szkodliwym działaniem deszczu i wiatru.