Strona główna Zaloguj O firmie Kontakt ABC Budowania Planowanie i użytkowanie Biblioteka wiedzy Usługi w budownictwie ibud EKO Wyceny Kupię Sprzedam Nieruchomości Projekty
Płytki przy ogrzewaniu podłogowym
INNE PRODUKTY TEGO PRODUCENTA
ROZWIĄZANIE IDEALNE Cena: 40,34 zł brutto 40 kg
Propozycja:

Płynny jastrych Alpha 2000

Zalety:

Jastrych Alpha 2000 jest szybkowiążącą, samopoziomującą zaprawą do stosowania wewnątrz budynków.

Przeznaczoną do wykonywania jastrychów zespolonych i niezwiązanych z podłożem, pływających oraz ogrzewanych; jako podkład pod wszelkiego rodzaju okładziny np. płytki ceramiczne, wykładziny podłogowe, panele, parkiet itp.

INSTRUKCJA MONTAŻU

Jastrych Alpha 2000 jest dostarczany na budowę w formie gotowego produktu. Na budowie mieszamy go jedynie z czystą wodą.

Nie łączyć produktu z innymi materiałami.

W przypadku dostaw luzem materiał dostarczany jest w silosie wraz z urządzeniem SMP FE. Materiał dostarczany w workach obrabiać przy pomocy dostępnych urządzeń (np. PFT G4, Duomix, M-tec m3 itp.) z wykorzystaniem oprzyrządowania do wylewania zapraw podłogowych przy czym należy się liczyć z mniejszą wydajnością. Konieczną ilość wody ustawia poprzez pomiar konsystencji - tj. tak, aby rozlew wylewki miał średnicę w granicach 400 ±20 mm (próbkę rozlać na gładkim , niechłonnym podłożu z naczynia 1,3 I ).

PARAMETRY TECHNICZNE

Jedną w ważniejszych cech mieszanki Alpha 2000 firmy Baumit jest dobre przewodzenie ciepła i niski skurcz, dlatego idealnie nadaje się na ogrzewania podłogowe.

Dzięki unikalnym właściwościom powstałym w wyniku zastosowania spoiwa alpha w porównaniu z tradycyjnymi wylewkami cementowymi, przynosi wymierne oszczędności energii oraz stwarza możliwość efektywnego sterowania ogrzewaniem.  

Alpha 2000 firmy Baumit przeznaczona jest do wykonywania jastrychów zespolonych i niezwiązanych z podłożem, a także pływających.

Warto podkreślić, że fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka przystosowana jest do obróbki w różnego rodzaju mieszarkach, szczególnie podczas pracy na dużych powierzchniach.

Istotną właściwością płynnych jastrychów z oferty firmy Baumit jest bardzo dobry rozpływ masy, a także szybkie wysychanie wylewki.

Na uwagę zasługuje fakt, że płynne jastrychy stanowią ochronę przeciwpożarową, a także tłumią dźwięki.