Strona główna Zaloguj O firmie Kontakt ABC Budowania Planowanie i użytkowanie Biblioteka wiedzy Usługi w budownictwie ibud EKO Wyceny Kupię Sprzedam Nieruchomości Projekty
Miski WC
INNE PRODUKTY TEGO PRODUCENTA
ROZWIĄZANIE EKONOMICZNE
Propozycja:

Miska WC wisząca seria NEXO

Miska WC stojąca seria NEXO

Zalety:

Roca wprowadza na polski rynek designerską, funkcjonalną i atrakcyjną cenowo kolekcję Nexo. Styl i ekonomia to dwa główne elementy nowej serii, której autorem jest słynny projektant Antonio Bullo.
Nexo - stylowy zestaw ceramiki łazienkowej w atrakcyjnej cenie, łączy w sobie na pierwszy rzut oka dwa przeciwstawne koncepty, jakimi są design i ekonomia. Zamysł, który przyświecał tworzeniu kolekcji, polegał na połączeniu współczesnego stylu z dostępnością cenową. Seria charakteryzuje się ciekawym i nieprzeciętnym wzornictwem - śmiałymi kształtami i funkcjonalnymi rozmiarami.

Seria Nexo to dzieło Antonio Bullo, światowej sławy projektanta. Jego ceramika zdobywa nagrody na wielu międzynarodowych konkursach. Ogromna wiedza projektanta pozwala mu na współpracę z najbardziej znaczącymi firmami przemysłowymi. Dla koncernu Roca zaprojektował do tej pory serie ceramiki Meridian, oraz Kalahari. Stworzył również serie baterii: Kendo, Thesis, Atai, Modena i Esmai.
Nexo ułatwia proces projektowania - idealnie pasuje do niedużych, trudnych do zaaranżowania łazienek pełnych skosów i załamań. Daje swobodę realizacji różnorodnych koncepcji, w różnej estetyce i przy ograniczonym budżecie. Stosunkowo niewielkie, ustawne urządzenia pozwalają uzyskać dodatkową przestrzeń, przez co małe pomieszczenia stają się bardziej komfortowe.
Seria Nexo to przede wszystkim szeroki wybór umywalek, który daje wiele możliwości zarówno architektom jak i użytkownikom: Umywalki są oferowane w wersji z półpostumentem, narożnej, meblowej, asymetrycznej (lewo lub prawostronnej) czy z blatem ceramicznym w dwóch wymiarach, na której można ustawiać kosmetyki lub inne przedmioty. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane w łazienkach, w których nie ma miejsca na dodatkowe meble. Kolekcję uzupełniają miski WC oraz bidety oferowane w wersji stojącej i podwieszanej. Całość doskonale komponuje się z odnowioną serią popularnych baterii Victoria N. Modne i proste wzornictwo baterii tworzy z ceramiką Nexo propozycję na nowoczesną łazienkę. W trosce o środowisko produkty Roca wyposażone są w przyjazne dla środowiska mechanizmy pozwalające na oszczędność wody i energii.
ROZWIĄZANIE IDEALNE
Propozycja:

Miska WC stojąca seria GAP

Miska WC seria GAP

Zalety:
Roca oferuje nowe możliwości aranżacyjne, wprowadzając na rynek serię ceramiki i mebli Gap projektu Antonio Bullo. Bogactwo modeli i rozmiarów oraz zintegrowane rozwiązania dają kompletną propozycję aranżacji każdej łazienki.
Seria Gap charakteryzuje się wysoką jakością, prostym wzornictwem oraz przystępną ceną. To nowoczesna propozycja zarówno do dużych salonów łazienkowych, jak i łazienek o niewielkich rozmiarach.

W bogatej ofercie znajdują się umywalki w rozmiarach: 65x47, 60x47, 55x47 i 50x47 i małe: 45x42, 40x32, 35x32 cm., które można komponować z półpostumentem, na blacie, szafce lub z ozdobnym syfonem. Umywalki meblowe z szeroką półką ceramiczną zapewniają przestrzeń niezbędną na akcesoria łazienkowe. Występują w trzech rozmiarach (80X44, 70x44 i 60x44cm).
Serię uzupełnia umywalka narożna 35x35x50 oraz półblatowa 56x40 cm. Gap to także miski wc stojące, do kompaktu i podwieszane, oraz bidety – stojący i podwieszany. Do każdego z urządzeń dedykowane są deski w wersji standardowej, bądź – dla zwolenników komfortu – wolnoopadającej.

Zestawy umywalki z szafkami stanowią zintegrowane rozwiązanie. Proste i oszczędne w formie meble serii Gap idealnie współgrają z bogatą ofertą umywalek. Gładkie i proste kształty ułatwiają utrzymanie mebli w czystości, a samodomykające się mechanizmy podnoszą komfort użytkowania. Szafki są wyposażone także w precyzyjnie wykonane i eleganckie uchwyty podkreślające nowoczesny styl. W zależności od modelu są wyposażone w półki lub szuflady. Modne kolory mebli: biel, fiolet czy beż pozwalają na stworzenie nowoczesnego wnętrza.
Szafki oferowane aż w siedmiu szerokościach (od 40 do 80 cm) mogą być montowane z dwoma lub czterema nóżkami lub w wersji podwieszanej dając szerokie możliwości aranżacji. W serii występuje również lewo- lub prawostronna kolumna z regulowanymi półeczkami.

Ceramika doskonale komponuje się z nowymi bateriami z kolekcji Monodin-N oraz bateriami serii Targa, tworząc tym samym ekologiczną, funkcjonalną i nowoczesną całość.
INSTRUKCJA MONTAŻU

Miski podwieszane GAP montujemy standardowo na śrubach będących częścią stelaża podtynkowego

Miski podwieszane NEXO ma specjalny zestaw montażowy:

PARAMETRY TECHNICZNE

Miski WC seria NEXO

Zestaw podtynkowy seria NEXO

Zestaw podtynkowy Nexo:
- Nexo miska wc podwieszana
- stelaż podtynkowy do wc 3/6 l
- kolanko odpływowe do stelaża
- szyna montażowa do stelaża

Nr Ref.: A89004000N
Cena: 973zł netto
Wymiary zestawu podtynkowego seria NEXO
Miska podwieszana NEXO

Miska WC podwieszana

Nr Ref.: A346640..0
Cena: 392zł netto
Wymiary miski WC podwieszanej seria NEXO
Miska kompaktowa NEXO

Zbiornik wc "3/6 l"

Nr Ref.: A341640..0
Cena: 325zł netto

Miska do kompaktu o/podwójny

Nr Ref.: A342640..0
Cena: 376zł netto
 
Wymiary miski kompaktowej seria NEXO
Deska wolnoopadająca seria NEXO  

Deska wc wolnoopadająca

Nr Ref.: A80164A..4
Cena: 314zł netto

Miski WC seria GAP

Stelaż seria GAP

Stelaż podtynkowy do wc 3/6 l (zabudowa ciężka)

Nr Ref.: A890030000
Cena: 499zł netto
Wymiary stelażu podtynkowego seria GAP
Miska WC wisząca seria GAP

Miska WC podwieszana

Nr Ref.: A346477..0
Cena: 529zł netto
Wymiary podwieszanej miski WC seria GAP
Miska WC stojąca seria GAP

Miska WC stojąca

Nr Ref.: A347477..0
Cena: 539zł netto
Wymiary stojącej miski WC seria GAP
Miska WC kompaktowa serai GAP

Miska WC do kompaktu oodpływ poziomy

Nr Ref.: A342477..0
Cena: 399zł netto

Zbiornik WC 3/4,5L

Nr Ref.: A341470..0
Cena: 359zł netto
Wymiary miski WC kompaktowej seria GAP
Deska wolnoopadająca seria GAP  

Deska WC Duroplast wolnoopadająca

Nr Ref.: A801472..4
Cena: 269zł netto