Strona główna Zaloguj O firmie Kontakt ABC Budowania Planowanie i użytkowanie Biblioteka wiedzy Usługi w budownictwie ibud EKO Wyceny Kupię Sprzedam Nieruchomości Projekty
Furtki posesyjne
INNE PRODUKTY TEGO PRODUCENTA
ROZWIĄZANIE EKONOMICZNE
Propozycja:

Furtki posesyjne

Furtka posesyjna

Furtka Wiśniowski Furtka przy śmietniku

Furtka posesyjna

Zalety:

Chronisz swoją prywatność


Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnia zamontowany w słupku przy furtce domofon lub wideodomofon. Oba urządzenia umożliwiają łatwy kontakt z osobą stojącą na zewnątrz. Urządzenia współpracują z zamkiem elektromagnetycznym.

Praktyczne

Wygodne użytkowanie zapewnia zastosowanie zamka z elektromagnesem. Zamek pozwala na otwarcie furtki bez konieczności używania klucza i wychodzenia z domu. Wyłącznik montowany jest w dowolnym miejscu w domu. Wychodząc na zewnątrz wystarczy wcisnąć przycisk zwalniając elektrozaczep, a po opuszczeniu posesji furtka zarygluje się automatycznie. Ładną i reprezentacyjną furtkę, przez którą przyjemnie wejść do środka, docenią zaproszeni goście.

MASZ PROBLEM ZGŁOWY

Kupujesz wszystko w jednym miejscu: kompletną furtkę z zestawem montażowym. Możesz ją zainstalować do dowolnych słupków: stalowych, kamiennych lub klinkierowych, do nowego lub już istniejącego ogrodzenia. Wygodnie, bez zbędnej fatygi.

MNIEJ OBOWIĄZKÓW

Nawet podczas nieobecności domowników, służby komunalne wykonają swoje zadanie bez wchodzenia na Twoją posesję. Wprosty sposób furtką zamkniesz wydzielone miejsce ze stojącymi pojemnikami zarówno od strony ulicy jak i ogrodu.

Domofon

Elektrozamek

INSTRUKCJA MONTAŻU

 

FURTKA:
Furtka powinna być tak usytuowana, aby zapewniała swobodne wejście na posesję. Może otwierać się w dowolnym kierunku. Istotny jest rodzaj systemu zamykania: zamek elektromagnetyczny lub zwykły zamek.

Furtka - ogrodzenia posesyjne

SKRZYNKA POCZTOWA
Skrzynka na listy powinna być usytuowana w pobliżu furtki. Umieszczona w segmencie komponuje się z całością ogrodzenia.

Ogrodzenia posesyjne - skrzynka pocztowa

MIEJSCE NA KOSZ
Nawet tak konieczną, choć mało urokliwą kwestię obecności pojemników na śmieci na naszej działce, możemy łatwo rozwiązać budując altankę, mur lub parkan wykończony dodatkowymi furtkami, lub segmentami.

Miejsce na kosz na śmieci

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE

Furtki posesyjne Wiśniowskiego

Furtki produkowane są we wzorach należących do 3 poniższych systemów:

System LUX


System STYLE


System CLASSIC