Strona główna Zaloguj O firmie Kontakt ABC Budowania Planowanie i użytkowanie Biblioteka wiedzy Usługi w budownictwie ibud EKO Wyceny Kupię Sprzedam Nieruchomości Projekty
cegły elewacyjne i do dekoracji wnętrz
INNE PRODUKTY TEGO PRODUCENTA
ROZWIĄZANIE EKONOMICZNE Cena: cegła i płytka od 1,83- netto/sztuka
Propozycja:

Nelisen - logo

Firma SKINPOL SP.ZO.O. jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę belgijskiej  fabryki cegieł ręcznie formowanych NELISSEN.

Obecnie wykorzystywane w budownictwie cegły elewacyjne są zewnętrznym elementem w technologii muru trójwarstwowego. Część nośną konstrukcji trójwarstwowej stanowią pustaki ceramiczne lub bloczki z betonu komórkowego. Warstwę środkową tworzy odpowiedni materiał izolacyjny, czyli styropian lub wełna mineralna. Warstwę zewnętrzną, a więc elewację wykonuje się najczęściej z cegły lub klinkieru.
Cegły Nelissen  posiadają  wysokie parametry techniczne i użytkowe, cechuje je wysoka mrozoodporność  .Elewacja wykonana z cegieł Nelissen  praktycznie nie wymaga  żadnych napraw czy okresowej konserwacji, a utrzymanie jej w czystości to prosty zabieg. Dom w tej technologii jest również ekologiczny i zdrowy, a przez to przyjazny domownikom.

Cegły elewacyjne ręcznie formowane - przekrój

 

 

 

 

Zalety:

Kolorystyczna paleta cegieł  Nelissen  od bieli i śródziemnomorskich żółcieni przez czerwienie i brązy, po głęboką czerń - może zaskoczyć niejednego. W ofercie znajduje się również płytka ceglana, która może stać się dekoratorskim rozwiązaniem dla pomieszczeń o niewielkiej powierzchni.  Wykonanie  ściany osłonowej z polecanych przez nas cegieł, stanowi ochronę izolacji termicznej przed uszkodzeniami mechanicznymi, dodatkowo izoluje przed hałasem, a także  decyduje o ostatecznym wyglądzie budynku co może się okazać bardzo istotnym czynnikiem cenotwórczym przy dalszej odsprzedaży, nawet po wielu latach użytkowania, a dobrze zaprojektowana elewacja klinkierowa, zwłaszcza w połączeniu z dachem pokrytym dachówką ceramiczną, tworzy spójną całość i może się podobać nawet zupełnie przygodnym obserwatorom,  jest przy tym wyznacznikiem stylu i gustu gospodarzy.

Przykłady realizacji wykończenia wnętrz cegłą można obejrzeć w salonach Inne Meble w Lublinie, Poznaniu i Warszawie. 

Cegły ręcznie formowane Cegły ręcznie formowane

Centrala
ul. Lucyny Herc 50
20-328 Lublin
tel: 81 745 96 30
tel: 81 745 96 31
fax: 81 748 08 16
e-mail: cegly@nelissen.pl

Cegły ręcznie formowane

Cegły elewacyjne ręcznie formowane - referencje

INSTRUKCJA MONTAŻU

http://nelissen.pl/do_pobrania

PARAMETRY TECHNICZNE

http://nelissen.pl/dane_techniczne

LINK DO KATALOGU