Strona główna Zaloguj O firmie Kontakt ABC Budowania Planowanie i użytkowanie Biblioteka wiedzy Usługi w budownictwie ibud EKO Wyceny Kupię Sprzedam Nieruchomości Projekty
Baterie kuchenne ROCA
INNE PRODUKTY TEGO PRODUCENTA
ROZWIĄZANIE EKONOMICZNE
Propozycja:

Baterie kuchenne VICTORIA-N

Bateria zlewozmywakowa VICTORIA-N

Bateria zlewozmywakowa dolna VICTORIA-N

Bateria zlewozmywakowa ścienna VICTORIA-N

Zalety:

Wylewki obrotowe - zapewniają wysoki komfort użytkowania, dzięki temu, że poruszają się w jednej osi w dwóch kierunkach, pozwalają na swobodne sterowanie strumieniem wody i docieranie do trudno dostępnych miejsc.  

Ogranicznik wypływu wody do maksymalnej ilości 9 l/min - Większość baterii kuchennych Roca zostało w ten ogranicznik wyposażone (inni producenci utrzymują limit wypływu 12 l. na minutę). Wyjątkiem jest seria Targa, której bateria zlewozmywakowa pozwala na 5 l. wypływ wody na minutę. Perlator, który odpowiada za napowietrzanie wody, sprawia że zmiana natężenia strumienia jest niezauważalna, a jej oszczędzanie staje się faktem. 

Szeroki wybór pomiędzy bateriami ściennymi z wylewką dołem lub górą, a sztorcowymi, montowanymi na blacie lub zlewie, jak w przypadku minimalistycznej linii Esmai. Oferowane są także baterie o różnej wysokości. Wybierając wariant baterii niższej, można zaaranżować zlewozmywak przy oknie, nie tracąc możliwości jego swobodnego otwierania. Linia Esmai jest także przykładem baterii, w których opcja montażu uchwytu po prawej lub lewej stronie pozwala zachować zasady ergonomii przy jej użytkowaniu przez osobę lewo lub praworęczną.

ROZWIĄZANIE IDEALNE
Propozycja:

Baterie kuchenne M2-N

Bateria zlewozmywakowa M2-N

Bateria zlewozmywakowa z natryskiem M2-N

Zalety:

Wyciągana, elastyczna wylewka prysznicowa - jest praktycznym rozwiązaniem proponowanym przez Roca m.in. w bateriach linii Monojet-N i M2-N. Jej zasięg pozwala na znacznie szersze wykorzystanie baterii np. do mycia blatu, ociekacza lub napełniania wyjątkowo dużych naczyń. W serii Targa bateria zlewozmywakowa, choć swym minimalistycznym prostym wyglądem tego nie zdradza, jest również wyposażona w wyciągany perlator (długości do 80 cm). 

Możliwość ustawienia rodzaju strumienia wody - posiadają baterie z wylewką prysznicową z serii Monojet-N, Targa, Logica czy Amura. Dzięki temu można dostosować siłę strumienia w zależności od wykonywanej pracy - wąski intensywny i szeroki delikatny, opłukujący. Dla przykładu płucząc warzywa i owoce, można użyć szerokiego, łagodnego strumienia, dodatkowo napowietrzanego i „zmiękczonego” przez perlator. Taki strumień sprawniej je obmywa, równocześnie nie uszkadzając powierzchni. 

INSTRUKCJA MONTAŻU

Instrukcja montażu baterii kuchennych Victoria-N

Instrucja montażu baterii kuchennych M-2N

PARAMETRY TECHNICZNE

Bateria zlewozmywakowa sztorcowa VICTORIA-N

VICTORIA-N Zlewozmywakowa sztorcowa

Montaż jednootworowy, ceramiczna głowica z możliwością ograniczenia maksymalnej temperatury i wypływu wody, obrotowa wylewka, elastyczne wężyki przyłączeniowe, perlator.

Nr Ref.: A5A8425C00
Cena: 249zł netto

Bateria zlewozmywakowa sztorcowa VICTORIA-N

Bateria zlewozmywakowa sztorcowa niska VICTORIA-N

VICTORIA-N Zlewozmywakowa sztorcowa niska

Montaż jednootworowy, ceramiczna głowica z możliwością ograniczenia maksymalnej temperatury i wypływu wody, obrotowa wylewka, elastyczne wężyki przyłączeniowe, perlator.

Nr Ref.: A5A8725C00
Cena: 450zł netto

Wymiary baterii zlewozmywakowej sztorcowej niskiej VICTORIA-N

Bateria umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna VICTORIA-N

VICTORIA-N Umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna

Montaż dwuotworowy, przyłącze mimośrodowe, ceramiczna głowica z możliwością ograniczenia maksymalnej temperatury i wypływu wody, obrotowa wylewka, perlator.

Nr Ref.: A5A7625C00
Cena: 270zł netto

Wymiary baterii zlewozmywakowej ściennej VICTORIA-N

Bateria zlewozmywakowa sztorcowa z wylewką górną serii M2-N

M2-N - Zlewozmywakowa sztorcowa z wylewką górną

Montaż jednootworowy, ceramiczna głowica z możliwością ograniczenia maksymalnej temperatury i wypływu wody, obrotowa wylewka, elastyczne wężyki przyłączeniowe, perlator.

Nr Ref.: A5A8468C00
Cena: 700zł netto

Projektant: Ramón Benedito

Wymiary baterii zlewozmywakowej sztorcowej serii M2-N

Bateria zlewozmywakowa sztorcowa z natryskiem serii M2-N

M2-N - Zlewozmywakowa sztorcowa z natryskiem

Montaż jednootworowy, ceramiczna głowica z możliwością ograniczenia maksymalnej temperatury i wypływu wody, wyciągana wylewka, elastyczne wężyki przyłączeniowe, perlator.

Nr Ref.: A5A8168C00
Cena: 773zł netto

Projektant: Ramón Benedito

Wymiary baterii zlewozmywakowej sztorcowej z natryskiem serii M2-N