Strona główna Zaloguj O firmie Kontakt ABC Budowania Planowanie i użytkowanie Biblioteka wiedzy Usługi w budownictwie ibud EKO Wyceny Kupię Sprzedam Nieruchomości Projekty
Biblioteka wiedzy
Nowe artykuły
01. Beckers Designer Collection - The Art of Life

Beckers Designer Collection - fot.Beckers

Beckers Designer Collection - The Art of Life

Styl skandynawski to nie tylko design. To FILOZOFIA DOBREGO MIESZKANIA, oparta na dobrym samopoczuciu domowników. Aby ułatwić wybór odpowiednich kolorów miłośnikom wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim firma Beckers stworzyła nową kolekcję farb.

Dowiedz się więcej....

02. Nowa linia produktów ATLAS dla Twojego domu

Atlas - logoDO CZYSZCZENIA, IMPREGNACJI I PIELĘGNACJI - NOWA LINIA PRODUKTÓW ATLAS DLA TWOJEGO DOMU

Czyszczenie, impregnacja i pielęgnacja powierzchni to wyzwania, z którymi zmagają się inwestorzy, którzy pragną przez długi czas cieszyć się pięknym wyglądem wnętrz. Dziś środki do czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji oferuje ATLAS, który na rynek wprowadził właśnie linię 15 produktów. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie czystości oraz wyjątkowego wyglądu powierzchni w domowym zaciszu.

Dowiedz się więcej...

03. Piękny dach na rąbek z oknami dachowymi VELUX

Nowy kołnierz VELUX EDQOd lutego br. do szerokiej oferty firmy VELUX dołączy nowy kołnierz VELUX EDQ przeznaczony do montażu okien do poddaszy w dachach krytych blachą na rąbek. Jest to unikalne na rynku rozwiązanie o wyjątkowej estetyce oraz szczelności. Każdy dekarz z łatwością wkomponuje nowy produkt w pokrycie, bo jego instalacja jest niezwykle prosta.

Czytaj dalej....

04. Ważne korzyści,które da Ci ocieplenie domu !

Wełna Skalna Rockwool

Budujesz lub remontujesz dom? Odpowiednia izolacja budynku to same długoterminowe korzyści dla portfela, zdrowia i bezpieczeństwa całej rodziny. Zobacz, jak ocieplenie domu wełną skalną Rockwool wpływa na komfort codziennego życia.

Dowiedz się więcej...

05. Berker W.1 - nowoczesna seria o stopniu ochrony IP55

Berker W.1

Berker W.1 to seria posiadająca stopień ochrony IP55, dlatego jest odpowiednim rozwiązaniem w miejscach, w których instalacja elektryczna narażona jest na bezpośrednie działanie wody. Łączniki i gniazda w tonacji aluminium doskonale prezentują się na tle szerokiej gamy modnych materiałów elewacyjnych – cegły klinkierowej, betonu architektonicznego czy drewnianych paneli. Innowacyjny design produktów Berker W.1 podkreśla dodatkowo opcjonalne podświetlenie ramki chłodnym światłem o niebieskiej barwie.

Dowiedz się więcej...


06. Firma Röben z nową kolekcją cegieł

Roben

Firma Röben z nową kolekcją cegieł

Świeża propozycja firmy Röben to paleta cegieł klinkierowych w czterech kolorach. Cegłom nadano rustykalny charakter.

Dowiedz się więcej...

07. Cegła klinkierowa Yukon od firmy Röben

fot. Röben - cegła klinkierowa Yukon

Czy tradycyjny materiał budowlany może prezentować się elegancko i nowocześnie. Z pewnością tak! Doskonałe parametry techniczne z modną kolorystką oraz odpowiadającym nowoczesnemu budownictwu wyborem formatów – tradycyjnego i wydłużonego -  łączy cegła Yukon marki Röben.

Dowiedz się więcej...

08. Grupa Armatura przejmuje Aquaform !

Aquaform-Grupa Armatura

Nowy 2015 rok Grupa Armatura rozpoczyna z impetem. Pomyślne sfinalizowanie procesu przejęcia Grupy Aquaform zapowiada duże zmiany w działalności firmy i stworzenie w pełni kompleksowej oferty wyposażenia łazienkowego.


Czytaj więcej...

09. Nowa kolekcja cegieł marki Röben

fot.Röben - Cegła glazurowana Maduro

Glazurowane cegły o gładkiej, delikatnie błyszczącej powierzchni to najnowsza propozycja producenta. Oferowane w wybranych kolorach dachówek marki Röben będą harmonijnie komponować się z pokryciem dachowym, ale ich możliwości zastosowania są znacznie szersze.

Dowiedz się więcej...

10. Nowe filmy instruktażowe firmy Röben

Roben - ceramika budowlana

Jak wykonać poszczególne prace dekarskie, na co zwrócić uwagę i jak uniknąć najczęściej spotykanych błędów wyjaśniają nowe filmy instruktażowe przygotowane przez firmę Röben.

Zobacz więcej...