Strona główna Zaloguj O firmie Kontakt ABC Budowania Planowanie i użytkowanie Biblioteka wiedzy Usługi w budownictwie ibud EKO Wyceny Kupię Sprzedam Nieruchomości Projekty
10. Nowe filmy instruktażowe firmy Röben

Roben - ceramika budowlanaJak wykonać poszczególne prace dekarskie, na co zwrócić uwagę i jak uniknąć najczęściej spotykanych błędów wyjaśniają nowe filmy instruktażowe przygotowane przez firmę Röben.

Opracowane przez firmę Röben krótkie filmy instruktażowe prezentują najważniejsze zagadnienia związane z procesem układania dachu. Ich głównym zadaniem jest przedstawienie w najbardziej przystępnej formie prac, które składają się na powstanie pokrycia.  - Nowa seria filmów instruktażowych to nie tylko ciekawy i atrakcyjny wizualnie przekaz, ale przede wszystkim kompendium wiedzy z wieloma praktycznymi wskazówkami, które kierujemy zwłaszcza do  wykonawców – dekarzy, nie wykluczając inwestorów indywidualnych zainteresowanych zagadnieniem krycia dachu – mówi Lidia Misiuna kierownik marketingu firmy Röben.

Tematyka filmów obejmuje m.in. takie zagadnienia jak: łacenie połaci i montaż dachówek podstawowych, skrajnych i akcesoriów, kształtowanie okapu, wykonanie kosza dachowego czy montaż kalenicy. Instruktaże zrealizowano pod nadzorem i przy udziale Jerzego Ptaka, mistrza dekarskiego z wieloletnim doświadczeniem, wiceprezesa Wielkopolskiego Stowarzyszenia Blacharzy, Dekarzy i Cieśli.

Dekarskie filmy instruktażowe można obejrzeć za pośrednictwem strony internetowej producenta http://dlawykonawcow.roben.pl/video-instruktaze/  lub bezpośrednio w kanale firmy Röben w serwisie YouTube.

Autor: BONITAS