Strona główna Zaloguj O firmie Kontakt ABC Budowania Planowanie i użytkowanie Biblioteka wiedzy Usługi w budownictwie ibud EKO Wyceny Kupię Sprzedam Nieruchomości Projekty
Nowe drzwi wewnętrzne ARCO Alu

Drzwi ARCO AluLubelska firma POL-SKONE wprowadziła do swojej oferty nową kolekcję drzwi ARCO Alu. Modele te charakteryzują się minimalistycznym designem i niebanalnym połączeniem naturalnej kolorystyki drewna z elegancją aluminiowego dekoru. 

Kolekcja drzwi wewnętrznych ARCO Alu dedykowana jest do osób szukających nowoczesnych rozwiązań. Proste wzornictwo urozmaicone geometrycznymi szkleniami doskonale koresponduje z aluminiowo-drewnianym wydaniem nowoczesnej elegancji. Dekoracyjne listwy  modeli ARCO Alu wspaniale prezentują się w otoczeniu czystej bieli, jak i modnych odcieni szarości i czerni. Surowy design stolarki idealnie komponuje się w zestawieniu z meblami o prostej formie czy ceglaną ścianą w lekko industrialnym klimacie.

Nowoczesne drzwi ARCO Alu wykonane są w systemie przylgowym. Kolekcja składa się z 8 modeli, z czego dwa pełne i sześć modeli z różnymi wariantami przeszkleń. Dostępne są między innymi skrzydła z dużymi przeszkleniami w wersji białej lub brązowy mat, które doskonale sprawdzają się w niedużych pomieszczeniach, kiedy zależy nam na wprowadzeniu do wnętrza większej ilości światła. Tafle wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego, co  gwarantuje podwyższoną wytrzymałość. Modele występują w bogatej gamie kolorystycznej. Skrzydła pokryte są ekologiczną powierzchnią oraz występują w klasycznych barwach: od czystej bieli, przez klon, odcienie dębu, orzecha czy ciemnej akacji, a także w nowej kolorystyce wprowadzonej przez firmę POL-SKONE z początkiem 2014 roku. Są to głębokie odcienie orzecha Palermo, dębu południowego czy ciemnego jesionu oraz jaśniejsze, jak dąb Salinas, biała sosna czy muśnięty szarością dąb skandynawski. Konstrukcja modeli z kolekcji ARCO Alu oparta jest na ramiaku z MDF, a w standardzie skrzydło wyposażone jest w zamek jednopunktowy, wpuszczany, na klucz i wkładkę lub do blokady łazienkowej w przypadku drzwi do toalety.

Więcej na temat nowych drzwi wenętrznych ARCO Alu na: http://www.pol-skone.pl/product/drzwi-wewnetrzne-arco

Autor: POL-SKONE Sp. z o.o.