Strona główna Zaloguj O firmie Kontakt ABC Budowania Planowanie i użytkowanie Biblioteka wiedzy Usługi w budownictwie ibud EKO Wyceny Kupię Sprzedam Nieruchomości Projekty
Lumina 2 - nowa seria osprzętu podtynkowego

lumina 2 - Ekonomiczny minimalizmLumina 2 jest to nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego marki Hager. Stanowi ona odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku wymagającego optymalnych rozwiązań ekonomicznych, gdzie atrakcyjność cenowa staje się najistotniejszym czynnikiem decydującym o zakupie. Gwarantuje ona realizację podstawowych funkcji w instalacji elektrycznej przy zapewnieniu wysokiego standardu mechanizmów. Gniazda i łączniki serii lumina 2 są przeznaczone do montażu podtynkowego w tradycyjnych puszkach podtynkowych w nowych i remontowanych obiektach.

 

Zalety nowego osprzętu firmy Hager:

- nowy estetyczny design - ponadczasowe uniwersalne wzornictwo serii z myślą o szerokim spektrum odbiorców.

- wysokiej jakości mechanizmy łączników z samozaciskami - mechanizm łącznika serii lumina 2 zapewnia możliwości łączeniowe prądu do wartości 10AX. Łączniki standardowo wyposażone są w zaciski bezśrubowe, zapewniając szybkość i łatwość montażu.

- trwała i niezwykle solidna ramka montażowa - ramka montażowa wykonana z blachy stalowej gwarantuje pewność montażu i nie ulega uszkodzeniom na nierównych powierzchniach.

- pewnie i szybko - modułowa budowa serii lumina 2 w systemie ramek wielokrotnych zapewnia szybki i łatwy montaż osprzętu – profesjonalne rozwiązanie dla elektroinstalatorów.

- dodatkowe zabezpieczenie - każdy z elementów serii lumina 2 pakowany jest w indywidualny worek, dzięki czemu produkty zabezpieczone są w czasie transportu oraz podczas składowania na budowie.

 

Charakterystyka techniczna nowej serii Lumina:

Karta katalogowa serii Lumina 2

Autor: Hager Polo sp. z o.o.