Strona główna Zaloguj O firmie Kontakt ABC Budowania Planowanie i użytkowanie Biblioteka wiedzy Usługi w budownictwie ibud EKO Wyceny Kupię Sprzedam Nieruchomości Projekty
Kolekcja płytek klinkierowych Manus

Płytki klinkierowe Manus

Firma Röben przygotowała ciekawą ofertę dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie pragną stworzyć klimatyczne i nietuzinkowe wnętrza w swoim domu.

Płytki klinkierowe to  doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań we wnętrzach, takich jak tapety czy farby. Zdobywające coraz większą popularność, są nie tylko modne, ale i praktyczne. Można je wykorzystać na całej powierzchni ściany, jej części lub też stworzyć z nich efektowny detal w salonie, holu, kuchni, a nawet w łazience. 

Płytki z kolekcji Manus wyróżniają się charakterystycznymi cieniowaniami i zróżnicowanym  nasyceniem barw, co podkreśla unikalną strukturę lica, nawiązującą do cegieł ręcznie formowanych. Dostępnych jest 12 wzorów w szerokiej palecie kolorystycznej. Bez problemu każdy znajdzie odpowiedni model, oddający charakter wnętrza. Ułożone płytki doskonale imitują wymurowaną powierzchnię, są nie tylko trwałe, ale i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie środków chemicznych.

Płytki klinkierowe z oferty Manus dostępne są w formacie NF (240x14x71mm) w cenie ok. 60 zł./mkw. netto.

Więcej informacji na temat kolekcji MANUS na stronie www.elewacja.roben.pl .

 

Źródło: www.roben.pl

Autor: BONITAS